OKOLÍ

Na Lipně a v jeho bezprostředním okolí je po celý rok co dělat. Každá sezóna má své vlastní kouzlo. Přesvědčte se sami a objevte tuto mnohostrannou oblast.

Okouzlující v létě

Léta Vás vybízejí k aktivitám venku a nabízejí k tomu veškeré moderní vybavení. Pro cyklisty a chodce jsou tu např. desítky kilometrů krásných tras. Stejně tak jsou tu dobře značené tratě pro horská kola a nové stezky pro kolečkové brusle mezi Lipnem a Frymburkem. Také milovník vodních sportů si určitě přijde na své na Lipně (je zde možné plachtění, surfování, plavání a rafting). Pro všechna roční období, je zde také krytý bazén a sportovní centrum (bowling, squash, tenis) pouhých 100 metrů vzdálené od parku.

V bezprostřední blízkosti Residence Lipno je také sáňkařská dráha, Lipno Bikepark pro "adrenalinové uchazeče“, ale především hodně přírodních krás a kultury. Pro jedinečný výhled na Lipno a jezero se pořádají výlety lodí, stejně jako je zde možnost použít elektrické čluny, s kterými můžete objevovat skryté krásy Lipna. Nakonec, Vám nabízíme promenády s mnoha obchody a kavárnami a klid na krásných místech podél jezera, která jsou příležitostí pro relaxaci.

Oslnivý v zimě

Lipno je také ideálním místem pro vaši zimní dovolenou v ledové pohádkové krajině. V tomto směru nabízí Kramolín, park pro zimní sporty na Lipně, s moderními lanovkami a vleky, výborné podmínky pro lyžování a veškeré vybavení pro rodiny s dětmi.

Tento park pro zimní sporty je jedním z nejlépe ohodnocených lyžařských středisek v České republice. Díky unikátní nabídce lyžařské školy pro děti, perfektně upraveným sjezdovkám a přesně upraveným trasám pro snowboardisty. Samozřejmě zde ani aprés-ski nemůže chybět. Také pro běžkaře je na Lipně a v Bad Leonfelden (asi 15 km vzdálený) mnoho zajímavých tras.

Na zamrzlém Lipně se můžete také těšit z jedné z největších bruslařských tras v Evropě, součást programu pro alternativní „Elfstedentocht“ (tradiční vyhlášená trasa přes jedenáct holandských měst).

zůstaňte ve spojení

sledujte naše zprávy přes Facebook nebo Twitter.

Zpravodaj

Zůstaňte informován o posledních novinkách a vývojích