Právní struktura

Právní struktura a stanovy společenství vlastníků zařídí společnost Vastbouw.

Structuur

Společenství vlastníku (SV)

Vlastnictví domu v Rezidenci Lipno zavazuje vlastníka k tomu, aby se stál členem SV. Tímto členstvím získá hlasovací práva, společní členové budou činit v působnosti orgánu shromáždění všechna rozhodnutí ohledně vilového parku. SV zvolí ze svého středu člena společenství, který bude pověřen funkcí výboru.

Správa parku

Vedení parku je centrálně zařízeno, což je uklidňující, protože ohlídání Vašeho druhého domu bude zajištěné. Náklady na správu parku budou započtené do ročního poplatku v rámci SV. Vedení parku zahrnuje mimo jiné i provoz recepce, předání klíčů, úklid po pronájmu, údržby silnic (odstraňování sněhu), údržbu veřejné zeleně a zahrad domů, inspekce domů, k (zajištění) provedení menších oprav (jako např. výměna žárovek atd.) a centrální odvoz/zpracování odpadu.

POZNÁMKA: Údržba, náklady na opravy a místní poplatky za odvoz a zpracování odpadů, nejsou zahrnuty.

Náklady navíc

Některé náklady nejsou zahrnuty v kupní ceně. Zde se jedná např. o náklady na elektrickou energii, pojištění (domácnosti a nemovitosti), daň z nemovitostí, a místní poplatky a daně. Jednorázové položky, jako jsou položky spojené se změnami ve Vaší zahradě, výstavbou bazénu nebo změnami na Vaší nemovitosti (např. umístění venkovních markýz), lze sjednat po individuální dohodě s vedením parku.

zůstaňte ve spojení

sledujte naše zprávy přes Facebook nebo Twitter.

Zpravodaj

Zůstaňte informován o posledních novinkách a vývojích