RESIDENCE LIPNO
UBYTOVÁNÍ NA LIPNĚ
PRO CELOU RODINU

DOVOLENÁ NA LIPNĚ V KOMFORTNÍCH

DOMECH PRO

2 - 11 OSOB

Residence Lipno je rekreační areál v klidné části Lipna nad Vltavou zvaném Kobylnice. Celý areál se nachází ca. 1,5 km od centra Lipna nad Vltavou, pouhých 200 metrů od jezerní cyklostezky, která spojuje Lipno nad Vltavou a Frymburk, 250 metrů od travnaté pláže a ca. 1 km od sjezdovek Skiareálu Lipno. 
Residence Lipno je vystavena v klidném prostředí s nádhernými výhledy na přehradu Lipno a okolní lesy s dominantní 
Stezkou Korunami Stromů & Skiareálem Lipno.

Ať už hledáte pro svou dovolenou na Lipně s dětmi vilu, bungalov, chatu, chatku nebo chalupu jste v Residenci Lipno správně. Samostatně stojící domy, dvoudomky, bungalovy nebo, jak se říká na Lipně, chaty a chalupy, jsou vám k dispozici po celý rok, protože dovolená na Lipně nikdy nekončí. Nepřeberné množství aktivit Vás bude bavit po celý rok. Ať už jsou to kola, inline brusle, koloběžky, vodní sporty, jachting, rybaření, (mini)golf nebo lyže, snowboard a apres ski. Stále se budete mít čím bavit.


V klidné části turisticky atraktivní obce Lipno nad Vltavou se nachází Residence Lipno. Jen 200 metrů od Jezerní cyklostezky 250 metrů od travnaté pláže najdete areál se 42 domy a bungalovy pro celou rodinu. 


Ideální místo pro Vaši letní dovolenou na Lipně s celou rodinou


Výhledy na panorama okolní přírody s dominantní Stezkou korunami stromů a na jezero Lipno si užijete z domů pro 2 - 11 osob.


Residence Lipno leží v ideální vzdálenosti od skiareálu Lipno, kam Vás pohodlně zaveze zdarma skibus (zastávka 200 m). Na ledovou magistrálu, pokud počasí dovolí, je to jen ca. 300 metrů od Vašeho domu v Residenci Lipno.

 

Zimní dovolená na Lipně je ideální pro celou rodinu. Lyžování ve skiareálu Lipno nebo v jednom z dalších 3 skiareálů v okolí, bruslení na zamrzlém jezeře Lipno nebo třeba koupání v Aquaworldu Lipno nebo wellnes patří určitě k tomu, co musíte na Lipně vyzkoušet.

 

Večer se pak vrátíte do vyhřátého domu v Residenci Lipno, zapalíte v krbu a budete si užívat tu pravou dovolenou na Lipně


I my sami jezdíme na dovolenou a hledáme vždy nejen komfortní ubytování, ale chceme také vědět, co všechno můžeme podniknout v blízkém nebo i širokém okolí.

 

NERADI SE NUDÍME!!!

 

Na Lipně Vás čekají skvělé zážitky a troufáme si tvrdit, že kvůli některým se budete i rádi vracet. Na Lipně se stále něco děje a my se vždy snažíme nabídnout Vám to nejlepší z aktuálních možností. 

 

KE KAŽDÉMU POBYTU LIPNO.CARD A APLIKACE ENJOY LIPNO/GRENZGENIAL ZDARMA!

 

Spousta výhod pro Vaši dovolenou na Lipně na věrnostní kartě Lipno.Card a s aplikací Enjoy Lipno/Grenzgenial.

REZERVACE DOVOLENÉ NA LIPNĚ | RESIDENCE LIPNO


RECENZE

 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Výborná lokalita, skvělé ubytování, nebylo co vytknout. Do centra pěšky blízko.V blízkosti cyklostezky i pláže.Rádi si pobyt někdy zopakujeme.

Šárka

zdroj: Booking.com

    

Skvělá lokalita,ubytování prostorné s velmi bohatým vybavením

Andrea

zdroj: Booking.com

    

Zatim nejlepsi ubytovani, co jsme za svych 63 let zivota meli.

Roman

zdroj: Booking.com

    

Naprosto skvělý a dle mého názoru vybaveny dům, ubytování.Skvělá volba pro rodiny s dětmi. Možná ve větších vedrech bych uvažoval o klimatizaci v podkrovních pokojích, v některých místnostech se nedá plně otevřít okno pro větrání z důvodu instalovaných rolet, ale jinak i tak skvělé ubytování, které by jsme určitě na doporučili i známým.

Jíří

zdroj: Booking.com

    

Všechno úžasné, soukromí, dětské hřiště na dosah ruky, krasný výhled na jezero.

Lenka

zdroj: Booking.com

    

Byli jsme moc spokojeni. Ubytování krásné, čisté, pohodlné. Kousíček od jezera. Byli jsme i se psem. Kolem pozemku vzrostlejší živý plot. Nebyl problém jí udržet na pozemku. Velkou výhodou byl termín naší dovolené, počasí tak akorát a lidí i v takto oblíbené oblasti, bylo málo.

MIchaela

zdorj: Booking.com

    

Krásné prostorné ubytování, kde vítají i domácí mazlíčky. Ubytování nabízí i půjčení grilu, které jsme bohužel kvůli zimě a dešti nemohli využít. V poměru kapacity domu je cena velice příznivá. Uvítali bychom návod ke kombinované troubě, ale nic s čím bychom si nedokázali poradit

Magdaléna

zdroj: Booking.com

    

Malý bungalov u Lipna je sázka na jistotu. Jezdíme sem opakovaně a pokaždé i když jsme v jiném domečku, jsme spokojení. Domečky jsou krásně, stylově zařízené. Vše je čisté a vybavení dostačující. V kuchyni jsou tablety do myčky, houbička, mycí prostředek, náhradní pytle do košů. V technické místnosti je lux, smeták, mop, sušák na prádlo a vejdou se do ní 4 kola, takže opravdu je zde vše. Nechybí možnost zapůjčení grilu, prodej dřeva do krbu, prádelna, možnost zapůjčení dětských židliček nebo postýlek. Wifi je dostupná všude. Postele jsou opravdu pohodlné. Na recepci je milá slečna. Domečky se nachází v klidném prostředí kousíček od Lipna a jeho atrakcí. Zkrátka skvělá rodinná a klidná dovolená :). Vše perfektní. Snad jen velká skvrna na dlažbě terasy pravděpodobně od oleje mohla být vyčištěná, ale to nám pobyt opravdu nijak nezkazilo.

Zuzana

zdroj: Booking.com

    

Lokalita nádherná, vše v dosahu. Domeček luxusní, prostě nádhera. Vše v naprostém pořádku, jsme skutečně nadšeni.

Hana

zdroj: Booking.com

    

Skvělé ubytování na Lipně za super cenu!

Lokalita, klid, krásné prostředí, nové , moderní a prostorné ubytování, gril k zapůjčení na celý pobyt. Malé rozestupy mezi domy, ale nebyl to velký problém.

Filip

zdroj: Booking.com

    

Příjemné, útulné. Ideální dovolená na kolo a nějaké chození.

Petr

zdroj: Booking.com

    

REZERVACE DOVOLENÉ NA LIPNĚ | RESIDENCE LIPNO